Janáčkovská prázdninová olympiáda.

Pod záštitou stavební firmy AF stav z Krnova  a firmy vodo – topo – plyn Michala Šindlera z Olomouce, se uskuteční v posledním prázdninovém týdnu / pravděpodobně některý den mezi  29. – 31. srpna  – dle počasí /  “Janáčkovská prazdninová olympiáda”na školním hřišti.

Pod záštitou AF stav, stavební obchodní společnosti Krnov a firmy vodo – topo – plyn Michala Šindlera z Olomouce, se uskuteční v posledním prázdninovém týdnu / pravděpodobně některý den mezi  29. – 31. srpna  – dle počasí /  “Janáčkovská prazdninová olympiáda” na školním hřišti.

Bude se soutěžit v těchto disciplinách :

1. Turnaj v stolním tenise

2. Střelba na koš

3. Žonglování s fotbalovým míčem

4. Skok do dálky s rozběhem

5. Skok do dálky s místa

6. Běh na 50 m

 

Vše dle platných pravidel, stopky, měřící pásmo a přesně určena pravidla rozhodčími. Soutěž proběhne ve 2 věkových kategoriích.

Přihlásit se můžete u správců hřiště.

Diplomy, sladké odměny zajištěny  !!!

Srdečně zvou správci hřiště

Archivy