Školou se ozýval zpěv …

Víkendové soustředění pěveckého sboru Sluníčko? Co nás tam asi čeká? Tak to si asi myslely děti, které se od pátku 14.9. do neděle 16.9. rozhodly strávit volný čas v Andělské hoře na tamní základní škole.

Hlavní náplní byl nácvik písní, ale děti vyzkoušely i svou fyzickou sílu při výstupu na Anaberg ke kostelíku sv. Anny, na zpáteční cestě válely sudy, prozkoumaly posed a pak se setkaly s milým telátkem. Při sportovních aktivitách na hřišti vyzkoušely lanovku a obratnost s míčem. Nezapomenutelný byl i večerní táborák pod nebem plných hvězd.

Tak hurá do nového školního roku, do nové sborové sezóny.

Ve středu 19. září začínáme první zkouškou v 15.10 hod v učebně HV .

Zveme všechny zájemce o zpěv.

text a foto: J. Hlaviznová