Rocková kapela vystoupí v DDM

Naše rocková kapela vystoupí v HUDEBNÍM DOMEČEKU, které pořádá Středisko volného času Méďa, Krnov, Dobrovského 16, V pátek 21.9. dopoledne je prezentace určena pouze pro základní školy (3.–9.třída), ale v sobotu 22.9. od 9:00 – 12:00 pro veřejnost. Vstupné je 40,- Kčza osobu. 

Naše rocková kapela vystoupí v HUDEBNÍM DOMEČEKU, které pořádá Středisko volného času Méďa, Krnov, Dobrovského 16, p.o.. V pátek 21.9. je prezentace určena pouze pro školy (3. – 9.třída ZŠ), v sobotu 22.9. od 9:00 – 12:00 pro veřejnost. Vstupné je 40,- Kč za osobu.

Na vystoupení si můžete poslechnout dvě kytarová sóla, vážnou hudbu hranou rockovým stylem a samozřejmě produkci rockových a metalových písní. Kapela už nehraje jen „vypůjčené“, ale i své vlastní. Také se dovíte, jak kapela vlastně vznikla, různé zajímavosti ohledně jejího vývoje a můžete si odnést i malou pozornost s fotkou kapely.

Těšíme se na Vás.

text a foto: M. Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy