Znovu jdeme do toho – sběr žaludů a kaštanů

Podzimní sběr kaštanů a žaludů má na naší škole dlouholetou tradici. Již druhým rokem se na spolupráci dohodl parlament 1. stupně a vedení školní družiny. V loňském roce se nám spolupráce velmi dařila. Doufáme, že tomu nebude jinak ani letos.

 Podzimní sběr kaštanů a žaludů má na naší škole dlouholetou tradici. Již druhým rokem se na spolupráci dohodl parlament 1. stupně a vedení školní družiny. V loňském roce se nám spolupráce velmi dařila. Doufáme, že tomu nebude jinak ani letos.

Vyzýváme všechny žáky naší školy, aby se zapojili společně s parlamentem do sběru žaludů a kaštanů. Nejde o soutěž! Jde o to, abychom pomohli zvířátkům připravit se na zimu. Udělejme společně něco dobrého.

Sběr kaštanů a žaludů proběhne ve čtvrtek 11. a v pátek 12. října, ráno od 7,40 do 8,00 hodin, pro účastníky ranní družiny již od 7,30 hodin. Sběrové místo bude v přízemí pavilonu B.

Těšíme se na Vaši spolupráci. Pomozme zvířátkům.

Žákovský parlament a vedení školní družiny

Nejnovější příspěvky
Archivy