Konečně známe výsledky orientačního běhu

Po více než dvou týdnech jsme se konečně dočkali. Známe výsledky soutěže v orientačním běhu, kterého se zúčastnili žáci 2. – 5.tříd. Soutěž pořádalo Středisko volného času Méďa ve spolupráci s oddílem orientačního běhu v Krnově.

Po více než dvou týdnech jsme se konečně dočkali. Známe výsledky soutěže v orientačním běhu, kterého se zúčastnili žáci 2. – 5.tříd. Soutěž pořádalo Středisko volného času Méďa ve spolupráci s oddílem orientačního běhu v Krnově.

V kategorii 2. – 3.tříd se nejlépe umístili na 7.místě Petr Semian z 3.A a Jan Kaufmanz 3.C. V kategorii 4. – 5.tříd excelovala naše škola.

Vítězem této kategorie se stal Marek Vojkuvka ze 4.C , 3.místo pak získala Ema Korchanová z 5.A a Nikol Fojtíková z 5.B.

Všem gratulujeme.

 

 

Text a foto: Bokischová L.

Archivy