Milé kuchařinky, milí kuchtíci

Pro všechny, kdo rádi vaří, pečou a smaží, připravujeme bláznivou akci. Pokud máte zájem si rozšířit svoji kuchařku o nové, vyzkoušené a stejně dobré recepty, jako jsou ty Vaše, přidejte se k nám a zúčastněte se akce …. Vaření nás baví I.

Pro všechny, kdo rádi vaří, pečou a smaží, připravujeme bláznivou akci. Pokud máte zájem si rozšířit svoji kuchařku o nové, vyzkoušené a stejně dobré recepty, jako jsou ty Vaše, přidejte se k nám a zúčastněte se akce …. Vaření nás baví I.

Od 20.11. do 27.11. 2012 se zaregistrujte se svým receptem u paní učitelky Ludmily Bokischové ve třídě 3.A.
Co k tomu potřebujete?
– Napište Váš oblíbený recept, který byste chtěli nabídnout k výměně. Recept musí být ve formátu A5 (malý sešit).
Měl by obsahovat:
– Název
– Suroviny
– Pracovní postup
– Nepovinné: fotografie hotového receptu
Spoléháme na Vaší čestnost, že nabízíte recept vyzkoušený.

Další podmínky:
– Měl by to být takový recept, který doma připravujete právě na Vánoce nebo na rodinné oslavy.
– Výrobek může být sladký i slaný, pečený i nepečený.
– Musí obsahovat jen dostupné suroviny.
– Pokud bude stejný recept už zaregistrován, musíte se přihlásit s jiným, pokud se chcete naší akce zúčastnit.
My Vám zatím Vaše recepty namnožíme podle počtu přihlášených. Vy budete vědět, kolik receptů můžete získat a kolik vyměnit. Budete mít tak příležitost získat báječnou vánoční kuchařku. Když bude všechno připraveno, dozvíte se včas informace o průběhu další části akce –výměny receptů.
To ale není všechno. Tři recepty budou vylosovány a získají sladkou cenu. Všechny tyto recepty budou součástí vánočního čísla školního časopisu Janáčkův expres. Jeden z těchto receptů v parlamentu vyzkoušíme a podělíme se o zážitky rovněž ve školním časopise.
Připravte si s námi báječnou vánoční atmosféru.

Malí parlamenťáci

Nejnovější příspěvky
Archivy