O nejvtipnější novoroční přání

Malí parlamenťáci a redakce školního časopisu Janáčkův expres vyhlašují soutěž: „O nejvtipnější novoroční přání“. Nemusí být jen vtipné. Stačí, když bude “jen“ úsměvné nebo nás potěší.

Malí parlamenťáci a redakce školního časopisu Janáčkův expres vyhlašují soutěž: „O nejvtipnější novoroční přání“. Nemusí být jen vtipné. Stačí, když bude “jen“ úsměvné nebo nás potěší.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci 1. – 9. tříd. Nezáleží na tom, jestli to budou jednotlivci nebo kolektivy. Nezáleží ani na délce. Někdy stačí jen pár výstižných slov a jiný zase potřebuje několik vět. Text nemusí být veršovaný. Podmínkou je vlastní tvorba. Existuje jen jedna kategorie: dobré – lepší – nejlepší.
Soutěž jsme již odstartovali v pondělí 12. listopadu, termín ukončení je 5. prosince. To se bude dobře pamatovat – chodí přece Mikuláš. Vytvoříte si svoji vlastní přihlášku, kde bude jméno a příjmení, třída – a nesmí scházet text. Vůbec nám tentokrát nejde o výtvarné zpracování (to možná až příště). Své příspěvky dávejte do školního bufetu paní „Bufetové“ – paní Nadi Svobodové, která nám ochotně přislíbila pomoc.
Nejlepší texty si můžete přečíst ve vánočním čísle Janáčkova expresu (vyjde po 15. prosinci) a to vítězné bude na webových stránkách školy. Těšíme se. O krásné dojmy se s Vámi rádi podělíme.

  

Parlamenťáci a Janáčkův expres

Nejnovější příspěvky
Archivy