Rej strašidel

Opět už uběhl celý rok a žáci 3. a 4. tříd se na jeden den „Halloween“ proměnili v nejrůznější monstra, strašidla, čarodějnice… a vydali se spolu s vrchními strašidly do Kofoly, aby prověřili své kouzelnické umění. Kromě úkolů, které plnili, soutěžili i o nejstrašidelnější masku, nejlepšího tanečníka (tanečnici) či v balonkovém plese.

Opět už uběhl celý rok a žáci 3. a 4. tříd se na jeden den „Halloween“ proměnili v nejrůznější monstra, strašidla, čarodějnice… a vydali se spolu s vrchními strašidly do Kofoly, aby prověřili své kouzelnické umění. Kromě úkolů, které plnili, soutěžili i o nejstrašidelnější masku, nejlepšího tanečníka (tanečnici) či v balonkovém plese. Z fotek sami posuďte, jak jsme si to užili.

Za spolupráci děkuji všem vedoucím strašidlům a strašidlům z 9. tříd.
Těšíme se na všechny zase za rok.

text K. Nováková, foto P. Havlíčková

Nejnovější příspěvky
Archivy