Premiéra SAHu v Městě Albrechticích

Premiérové hudební vystoupení našeho SAHu a pěveckého sboru ZŠ Města Albrechtice proběhlo 30.11. v Městě Albrechtice na náměstí. Posvětili jsme předvánoční atmosféru předvedením zatím všeho, co jsme společně nacvičili. 

Premiérové hudební vystoupení našeho SAHu a pěveckého sboru ZŠ Města Albrechtice proběhlo 30.11. v Městě Albrechtice na náměstí. Posvětili jsme předvánoční atmosféru předvedením zatím všeho, co jsme společně nacvičili. Diváci si nejprve poslechli populární píseň Mika Oldfielda Moonlight Shadow, poté zazněla známá Scarborough fair a nakonec další oldfieldovka Portsmouth. 

Odcházeli jsme sice úplně zmrzlí ale nadšení, i když začátek se díky chybě zvukařů nevyvedl, protože dívky se sboru nebyly vůbec slyšet. Celkově to ale bylo naše největší veřejné vystoupení. Získali jsme mnoho zkušeností a předvedli, že když se chce tak to jde.

Musíme pochválit všecky zúčastněné za aktivitu a zodpovědnost, kluky z kapely Rock2Day i za chystání a přepravu aparatury a kolegyni Irenu Štěpánkovou za pomoc s odvozem věcí zpět do Krnova.

Další vystoupení nás čeká 7.12. v 11:00 na krnovském náměstí. Kdo se přijde podívat, nebude litovat. Uslyší nejen naše společné vystoupení s dívkami z Města Albrechtice, ale i naši rockovou kapelu a její produkci tentokrát i vlastních písniček.

Těšíme se na Vás.

text:M. Kopeček a J. Šiffner , foto: K.Knapp

Nejnovější příspěvky
Archivy