Pozvánka na schůzku s rodiči mladých šachistů

Ve čtvrtek 28.února od 15:00 hod. proběhne ve třídě 9.M schůzka s rodiči žáků zapsaných do šachového kroužku při ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí. Na programu je seznámení s plánovanými aktivitami na rok 2013. Účast rodičů zapsaných žáků je nutná!!!

Ve čtvrtek 28.února od 15:00 hod. proběhne ve třídě 9.M schůzka s rodiči žáků zapsaných do šachového kroužku při ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí. Na programu je seznámení s plánovanými aktivitami na rok 2013. Účast rodičů je nutná!!!

Program schůzky: 

1. Zajištění početné výpravy mladých šachistů na Okresní přebor mládeže v šachu, který se uskuteční 23. 3. 2013.
2. Šachové turnaje v polském Prudniku a Nise / 3x březen/.
3. Šachový turnaj rodinných příslušníků ve Vrbně / táta-syn, děda-vnuk atd. /.
4. Předběžná účast na Mistrovství Moravy a Slezska.
5. Celková koncepce šachového oddílu.
6. Různé.

Na setkání s Vámi se těší

Jiří Zeman a Ing. Karel Handlíř

Archivy