4. den – Karlova Studánka

Začíná čtvrtý den a jako vždy po snídani vyrážíme na sjezdovku. Nikdo netušil, co nás bude čekat odpoledne. Lyžování? Ne. Výlet do Karlovy Studánky. Tam nás čekalo překvapení v podobě lovení kešek s GPSkama. Co bylo dál? Tady máte příklad jedné z otázek, které jsme našli v ukrytých keškách.

Jak vznikl název Karlova Studánka a podle koho byla pojmenována?

a) Karel IV.
b) Karel Ludvík
c) Karel Handlíř
d) Karel Schwanzenberg

Tak schválně, která je správná odpověd´. My to víme, ale nepovíme.

Následoval večerní program, který navazoval na náš výlet, měli jsme vytvořit projekt s názvem Karlova Studánka. Večer pak rozbor naší jízdy na videu a strategická hra, při které jsme po slepu postavili stavbičku z lega za necelých 6 min. Dostali jsme za to velkou pochvalu. To je konec našeho dne. Tak ahoj zítra. 🙂

P.S. V Karlové Studánce nás mile překvapila návštěva paní učitelky Jankové, Seidlové a Pazderové.

Text: N. Loučanská, S. Kramná, S. Fusková

Nejnovější příspěvky
Archivy