Zimní olympiáda základních škol okresu Bruntál

Ve středu 20.3. 2013 se ve Ski areálu Annaberg uskuteční „Zimní olympiáda v alpských disciplínách lyžování a snowboardingu žáků základních škol okresu Bruntál 2013“. Naše škola vysílá do soutěže kompletní reprezentační tým, který bude závodit v obřím slalomu, slalomu a snowboard – obří slalom. 

Ve středu 20.3. 2013 se ve Ski areálu Annaberg uskuteční „Zimní olympiáda v alpských disciplínách lyžování a snowboardingu žáků základních škol okresu Bruntál 2013“. Naše škola vysílá do soutěže kompletní reprezentační tým, který bude závodit v obřím slalomu, slalomu a snowboard – obří slalom. 

Sraz účastníků je ve středu 20.3. 2013 v 7:00 hod. u školy. Odjezd je plánovaný na 7:15 hod. autobusem. Předpokládaný návrat do 15:00 hod. (Můžeme se vrátit i dříve, proto mějte telefonní čísla na rodiče!!!)

Více informací

Nejnovější příspěvky
Archivy