Poslední sněhové radovánky

Na začátku školního roku jsme se domlouvali s paní učitelkou v pracovních činnostech, jaké výrobky by nás bavilo během školního roku vyrábět, tvořit či modelovat. Jeden z návrhů byl stavět ze sněhu své vlastní sněhové stavby.

Na začátku školního roku jsme se domlouvali s paní učitelkou v pracovních činnostech, jaké výrobky by nás bavilo během školního roku vyrábět, tvořit či modelovat. Jeden z návrhů byl stavět ze sněhu své vlastní sněhové stavby. Nastala zima. Dlouho nám počasí nepřálo. Konečně napadl čerstvý sníh a my jsme mohli uskutečnit naše přání. Před školou jsme vytvořili zajímavé stavby ze sněhu. Během stavění jsme zažili spoustu legrace. Ani se nám nechtělo vrátit zpátky do třídy na další vyučovací hodinu.

Text: D. Zembinská, K.Svrčinová

Foto: J Hlaváčková

Archivy