Stupně vítězů v okrese patřily našim žákům

Naši žáci, Jan Pokorný z 6.BJohana Handlířová ze 7.M, nedali šanci svým soupeřům ve své kategorii v okresním kole zeměpisné olympiády 14.března v SVČ Méďa a stanuli na nejvyšším stupínku stupňů vítězů. Čeká je postup do krajského kola, které se bude konat v Ostravě 11.dubna.

Naši žáci, Jan Pokorný z 6.B a Johana Handlířová ze 7.M, nedali šanci svým soupeřům ve své kategorii v okresním kole zeměpisné olympiády 14.března v SVČ Méďa a stanuli na nejvyšším stupínku stupňů vítězů. Čeká je postup do krajského kola, které se bude konat v Ostravě 11.dubna

Třetí soutěžící, Simona Havelková9.M, svým výkonem také nezklamala a stanula těsně pod stupni vítězů. Podobně jako ve školním kole, se účastníci potýkali se záludnými otázkami z oboru geografie, jak s atlasem, tak bez atlasu a navíc ještě i v praktické dovednosti. A zvládli vše na výbornou. Všem třem účastníkům gratulujeme k umístění a postupujícím, kteří pojedou bojovat do krajského kola, budeme všichni fandit!

Romana Janková

Nejnovější příspěvky
Archivy