Druhé místo z olympiády jsme nečekali

Za slunečného, ale i teplého počasí, se ve středu v Andělské hoře uskutečnil I. ročník Zimních olympijských her v alpském lyžování a snowboardingu základních škol okresu Bruntál. Ve ski areálu Annaberg se sešli reprezentanti 9 základních škol našeho okresu. V  disciplínách – obří slalom, snowboarding – obří slalom a slalom utkalo více jak 160 žáků. Doplněno o výsledky a televizní reportáž!

Za slunečného, ale i teplého počasí, se ve středu v Andělské hoře uskutečnil I. ročník Zimních olympijských her v alpském lyžování a snowboardingu základních škol okresu Bruntál. Ve ski areálu Annaberg se sešli reprezentanti 9 základních škol našeho okresu. V kategoriích předžáků, mladších žáků a starších žáků se v disciplínách – obří slalom, snowboarding – obří slalom a slalom utkalo více jak 160 žáků.

Naše výprava si vedla nečekaně dobře. V soutěži družstev jsme získali senzační 2. místo. Lepší byla jen výprava ze ZŠ Krnov, Žižkova. V individuálním hodnocení disciplín byla naší největší hvězdou Aneta Ščerbová, která získala prvenství v kategorii starších dívek, jak v obřím slalomu, tak v klasickém slalomu. Další cennou medaili vybojoval Vilém Hlavsa za obří slalom v kategorii předžáků.

Všech 31 reprezentantů naší školy musím pochválit za jejich výkony, chování , reprezentaci školy a města Krnova.

Text: K. Handlíř, Foto: p. Grulichová, J. Klimenková

Fotky na stažení (od p. Grulichové, děkujeme!)

Závěrečná zpráva pořadatelů

Televizní reportáž

Výsledková listina

Archivy