Vyhlášení nabídkového řízení na realizaci oplocení

Ředitel školy vyhlašuje nabídkové řízení na výstavbu dřevěného oplocení západní dvorní části základní školy. Plánovaná realizace stavby je v termínu červenec – září 2013. Termín pro předložení cenových nabídek je do 16.4. 2013.

Ředitel školy vyhlašuje nabídkové řízení na výstavbu dřevěného oplocení západní dvorní části základní školy. Plánovaná realizace stavby je v termínu červenec – září 2013. Termín pro předložení cenových nabídek je do 16.4. 2013.

V prostoru západní dvorní části se v průběhu roku 2013 bude realizovat projekt „Dřeviny 4 kontinentů“, který podpořilo grantem Ministerstvo životního prostředí. Projekt obsahuje nejen sektory s botanickými celky věnovanými jednotlivým světadílům, ale také lavičky a stoly.

Poznámky z konzultací (8.4. 2013):

– betonový sokl je rozměrově atypický z důvodu odolnosti

– cetris desky použité na výplň jen v klasické šedé (barva není součástí dodávky)

– uchycení soklů ke sloupkům – šroubovací

Více informací ve výzvě.

Text: Karel Handlíř

Výzva k podání nabídek (pdf.)
Nabídkový formulář (doc.)
Slepý rozpočet (pdf.) – rozpočet ve formátu Excel zašle zadavatel na vyžádání e-mailem
Situace (pdf.)
Technická zpráva (pdf.) – obsahuje inf. o oplocení dvorních částí východ a jih, které nejsou předmětem řízení
Výkres a poznámky (pdf.)

Nejnovější příspěvky
Archivy