Dopravní soutěž

Žáci druhého stupně naší školy se zúčastnili dopravní soutěže. Zodpovídali náročné otázky týkající se dopravních značek, zdravovědy a situací na křižovatkách. Těm nejlepším z řad dívek a chlapců bude odměnou celodenní okrsková dopravní soutěž 30. dubna na dětském dopravním hřišti v Středisku volného času Méďa, Krnov.

Budeme jim držet palce, aby i zde uspěli a postoupili do okresního kola a navázali tak na úspěch našich žáků z loňského roku.
Výsledky školního kola dopravní soutěže:

Prvních sedm nejlepších:

pořadí