Školní kolo Matematické olympiády

V březnu bylo ukončeno školní kolo matematické olympiády. Od října byly zadávány příklady, které prověřily bystrý úsudek a matematické dovednosti řešitelů. Ti nejúspěšnější z naší školy změří své matematické síly na Okresním kole matematické olympiády 17. dubna v Bruntále.

V březnu bylo ukončeno školní kolo matematické olympiády. Od října byly zadávány příklady, které prověřily bystrý úsudek a matematické dovednosti řešitelů. Ti nejúspěšnější z naší školy změří své matematické síly na Okresním kole matematické olympiády 17. dubna v Bruntále.

Úspěšní řešitelé :

6. ročník
1. Zivčáková Adriana
2. Kotásková Valérie
3. Novák Ondřej
4. Smékalová Anna
5. Macháčková Tereza
6. Weissová Sandra
7. Jursová Eliška
8. Vlach Jan
9. Havelka Daniel
10. Hýblerová Kristýna
11. Sidopulosová Klára

7. ročník
1. Urban Michal
2. Holubová Ivana
3. Handlířová Johana
4. Kánská Jana
5. Chytil Josef
6. Jurčák Libor
7. Fojtík Benjamín
8. Křištofová Kateřina
9. Sovadinová Jana
10. Kubesová Kamila
11. Halíř Tomáš
12. Bryndáč Jan
13. Kavická Nela
14. Gavenda Daniel

8. ročník
1. Ščerbová Aneta
2. Zelenková Vendula
3. Schrammová Patricie
4. Kocubová Daniela
5. Daňková Veronika
6. Marešová Karin

Archivy