Noc s Andersenem 2013

Dne 5. dubna 2013 se žáci 6.M společně s družinou zúčastnili celonárodní akce “Noc s Andersenem”. Naše třída měla sraz v 18. hodin v naší třídě. Potom jsme si předváděli svoje prezentace, které jsme si měli připravit na dané téma (H. Ch. Andersen, jeho pohádky nebo na téma Moje oblíbená knížka ).

Dne 5. dubna 2013 se žáci 6.M společně s družinou zúčastnili celonárodní akce “Noc s Andersenem”. Naše třída měla sraz v 18. hodin v naší třídě. Potom jsme si předváděli svoje prezentace, které jsme si měli připravit na dané téma (H. Ch. Andersen, jeho pohádky nebo na téma Moje oblíbená knížka ).

Také za námi přišly děti ze školní družiny, které pro nás vyrobily dárečky a společně s naší pomocí jsme napsali pohled jejich rodičům. Potom jsme si pro ně připravili pohádkovou stezku odvahy. Děti měly plnit různé úkoly, ale háček byl v tom, že museli jít jenom při svíčkách, takže to bylo docela strašidelné. Všichni účastníci to ovšem báječně zvládli.

Když jsme se vrátili od družiny, hráli jsme různé hry. Nejvíc nás bavila karetní hra Kent, kterou jsme hráli skoro dvě hodiny v kuse . Prostě super. Také nás navštívil mimozemšťan, který nám vzal jednoho spolužáka a my jsme museli splnit různé úkoly abychom ho našli. Nakonec všechno dobře dopadlo a našeho spolužáka jsme našli. Děkujeme paní učitelce Alici Hlaváčové a paní Blance Šrubařové a Haně Tabachové za skvěle strávený večer.

text: Anna Smékalová 6.M

Nejnovější příspěvky
Archivy