Dopravní soutěž

Již tradičně se naše škola zúčastnila dopravní soutěže, která se konala 30. dubna v Domě dětí a mládeže na dopravním hřišti. Školu reprezentovaly dvě družstva. Žáci soutěžili v disciplínách: Pravidla provozu na pozemních komunikacích, jízda zručnosti na kole a zásady poskytování první pomoci.

Již tradičně se naše škola zúčastnila dopravní soutěže, která se konala 30. dubna v Domě dětí a mládeže na dopravním hřišti. Školu reprezentovaly dvě družstva. Za první stupeň to byli: Franta Švec, Alexandra Ebelová, Jan Štěpán a Nikola Fojtíková. V týmu druhého stupně soutěžili: Michal Urban, Daniel Gavenda, Jana Samková a Veronika Michalíková. Žáci soutěžili v disciplínách: Pravidla provozu na pozemních komunikacích-teoretická část, pravidla provozu na pozemních komunikacích-praktická část, jízda zručnosti na kole a zásady poskytování první pomoci. Konkurence byla veliká. Žáci se snažili a výsledky soutěžících družstev byly velmi podobné. Náš výkon bohužel na postup do dalšího kola nestačil. Příští rok se určitě zúčastníme a opět poměříme síly s ostatními školami.

Text a foto: Martin Košútek

Archivy