Sportovní areál u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí je tu pro Vás.

Již třetím rokem je areál sportovního hřiště u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 otevřen od dubna do září široké veřejnosti. Zveme všechny zájemce ke sportování v období hlavních prázdnin v termínu od 28. června do 1. září 2013, ve kterém bude sportovní areál otevřen každý den od 10.00 do 20.00 hodin pro širokou veřejnost. Pod dohledem správce areálu je zde umožněno provozovat tyto sportovní aktivity:

Již třetím rokem je areál sportovního hřiště u ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí otevřen od dubna do září široké veřejnosti. Zveme všechny zájemce ke sportování v období hlavních prázdnin v termínu od 28. června do 1. září 2013, ve kterém bude sportovní areál otevřen každý den od 10.00 do 20.00 hodin pro širokou veřejnost.

Pod dohledem správce areálu je zde umožněno provozovat tyto aktivity:

1. Zápasy a tréninky v kopané pro hráče všech věkových kategorií
2. Zápasy a tréninky basketbalu
3. Zápasy a tréninky ve volejbale
4. Zápasy a tréninky v nohejbale
5. Tréninky atletických disciplín – skok daleký, běh na 50m, hody oštěpem, granátem
6. Zápasy v šachu
7. Nácvik badmintonu
8. Zábavná francouzská hra „PETANG“ neboli boule
9. Turnaje ve stolním tenisu
10. Jiné po domluvě se správcem areálu

Nejvíce obsazeným turnajem jarní sezóny byl turnaj ve stolním tenise, ze kterého přinášíme také výsledky:

kategorie do 12 let:

1. místo Dominik Ištok
2. místo Honza Kyška
3. místo Jakub Choma

kategorie 12 až 15 let:

1. místo Daniel Choma
2. místo Andreas Levai
3. místo Josef Wenda

Na závěr prázdnin, ve dnech 26. až 31. srpna 2012 připravujeme již II. ročník Janáčkovy olympiády ve dvou věkových kategoriích a to děti do 12 let a děti nad 12 let v následujících disciplínách :

Atletika /skok daleký, běh na 50m, hod krikeťákem a granátemú
Basketbal /střelba na koš/
Stolní tenis /turnaj jednotlivců/
Šachy /turnaj jednotlivců/
Žonglování s míčem /soutěž jednotlivců/

Na setkání s Vámi se těší.

Správce areálu: Ing. Zdeněk Welna