Se Sluníčkem do pohádky

Letní prázdninové dny už jsou dávno za námi a děti opět usedly do školních lavic, aby si v nadcházejícím školním roce zopakovaly a dále prohloubily své znalosti a dovednosti. Také děti navštěvující školní družinu se již aktivně zapojují do činností, které jsou pro ně na letošní školní rok přichystány.

První společnou akcí byla návštěva maňáskového divadélka „Sluníčko“, které si pro školáky připravilo tři krátké pohádky a spoustu známých písniček. Pohádku O šípkové Růžence, nebo O pejskovi a kočičce znají téměř všechny děti, ale v podání malých maňáskových postaviček, které byly obklopeny barevnými kulisami, to byl pro děti krásný zážitek. I když malých diváků byla v jedné třídě necelá stovka, představení i v takto stísněných podmínkách si všichni užili. Budeme se těšit na to, čím nás naši kamarádi překvapí v příštím roce.

Text a foto: B. Šrubařová