Žákovská miniporadna oznamuje

V pondělí se malí parlamenťáci sešli s novou školní psycholožkou Mgr. Janou Hložánkovou, abychom se domluvili na znovuotevření naší žákovské miniporadny, o které se už ví v celé České republice. Za svoji existenci pomohla vyřešit drobné i složitější problémy. I teď se chystá poradit, pohladit po „duši“ a také samozřejmě pomoci.

V pondělí se malí parlamenťáci sešli s novou školní psycholožkou Mgr. Janou Hložánkovou, abychom se domluvili na znovuotevření naší žákovské miniporadny, o které se už ví v celé České republice.  Za svoji existenci pomohla vyřešit drobné i složitější problémy. I teď se chystá poradit, pohladit po „duši“ a také samozřejmě pomoci.

Připomeňme si, že byla za účasti pana ředitele slavnostně otevřena 26. dubna 2011.

První „ordinační den“ bude už brzy a to v pondělí 14. října 2013 od rána – každou přestávku. …a my ji jen budeme přát, aby pro Vás byla vždy nablízku.

Malí parlamenťáci a školní psycholožka Jana Hložánková

Archivy