Beseda s olympionikem

Od října letošního roku jsme na naší škole zavedli kroužek lehkoatletická přípravka, kde se věnujeme plnění disciplín z odznaku všestrannosti olympijských vítězů tzv. OVOV. Napadlo nás, že bychom do Krnova pozvali nějakého olympionika. Po dohodě s paní Šárkou Kašpárkovou k nám do Krnova na besedu zavítal diskař Gejza Valent.

Od října letošního roku jsme na naší škole zavedli kroužek lehkoatletická přípravka, kde se věnujeme plnění disciplín z odznaku všestrannosti olympijských vítězů tzv. OVOV. Napadlo nás, že bychom mohli u dětí vzbudit větší zájem o sport tím, že bychom do Krnova pozvali nějakého olympionika. Po dohodě s paní Šárkou Kašpárkovou k nám do Krnova na besedu zavítal diskař Gejza Valent. Beseda byla určena pro žáky 3. až 6. tříd. Zájem dětí o besedu, stejně jako o dotazy na pana Valentu, byl obrovský. Hlásily se snad všechny děti. Rovněž byl obrovský zájem vyzkoušet si některé disciplíny pod vedením olympionika. Bohužel ne na všechny děti se dostalo. Ty odvážné čekala sladká odměna a všechny děti obdržely fotografii s podpisem olympionika. Pokud si žákem 3. – 6. třídy, chceš si zlepšit svou fyzickou kondici, naučit se disciplíny z OVOV a máš čas každé pondělí od 14:00 do 15:00, přihlas se k nám. Máme ještě 5 míst volných.

Martin Klečka

Archivy