Život jako v pohádce

Loutkářský soubor Krnováček slaví letos 60 let jeho vzniku a my jsme byli u toho. Od mala jsme se těšili na představení loutkového divadla, kde jsme chodili s rodiči. Rostli jsme s ním. Dnes jsme měli možnost vidět celých šedesát let pohromadě. Navštívili jsme „Výstavu loutek“ ve Flemmichově vile. Atmosféra sváteční pohody a pohádkového světa byla všude kolem nás.

Loutkářský soubor Krnováček slaví letos 60 let jeho vzniku a my jsme byli u toho. Od mala jsme se těšili na představení loutkového divadla, kde jsme chodili s rodiči. Rostli jsme s ním. Dnes jsme měli možnost vidět celých šedesát let pohromadě. Navštívili jsme „Výstavu loutek“ ve Flemmichově vile. Atmosféra sváteční pohody a pohádkového světa byla všude kolem nás. Pověstný výtvarný talent pana Jaroslava Janiše zaujme každou věkovou skupinu a vždy pohladí po duši. Viděli jsme loutky novější i ty nejstarší. Poznáme loutky spodové, ale i marionetové. Když jsme se sami pokoušeli s loutkami hrát divadlo, zjistili jsme, že je to pořádná dřina (ale krásná dřina).

Vůbec se nám odtud nechtělo. Připadali jsme si jako v pohádce.

4.A a 4.B, Bokischová L., Nováková K.

Nejnovější příspěvky
Archivy