„Moderní je nekouřit“

Žáci 5.tříd se účastnili prožitkové besedy o nebezpečí kouření. Lektor pan Wladyslaw Motyka ze sdružení ACET.ČR.o.s. žáky zaujal a získal „pro svou věc“. Předal jim mnoho nového – hlavně nový – pro mnohé nezvyklý pohled o škodlivosti kouření.

Žáci 5.tříd se účastnili prožitkové besedy o nebezpečí kouření. Lektor pan Wladyslaw Motyka ze sdružení ACET.ČR.o.s. žáky zaujal a získal „pro svou věc“. Předal jim mnoho nového – hlavně nový – pro mnohé nezvyklý pohled o škodlivosti kouření.

Dokonalé obrázky v prezentaci a zážitkový výklad lektora, dětem umožnily si více uvědomit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když podlehne závislosti na kouření, ale i když bude pouze pasivním kuřákem. Krátká videa, která děti shlédly, byla skvělou formou pro doplnění informací a zajímavým zamyšlením nad danou problematikou.
V rámci této besedy budou děti ve výtvarné výchově tvořit LEPORELO na téma „MODERNÍ JE NEKOUŘIT“.

Mgr. Jitka Klimenková, metodik prevence

Archivy