Šachový velmistr Robert Cvek opět na naší škole

V pondělí 25.11. nás opět navštíví náš bývalý absolvent, dnes úspěšný profesionální šachista a patron našeho šachového kroužku Robert Cvek. Proběhne krátká beseda a simultánka na 20 šachovnicích.

V polovině října se na řeckém Rhodosu uskutečnil 29. ročník Evropského poháru klubových šachových družstev /obdoba Poháru mistrů v kopané/. Novoborský šachový oddíl dosáhl vynikajícího historického úspěchu, když tuto prestižní klubovou soutěž vyhrál a krnovský rodák, bývalý žák naší školy Robert Cvek, byl členem vítězného týmu.

S tímto vynikajícím hráčem se naši mladí šachisté setkají v pondělí 25.11. v 13:30 hod. na naší škole při krátké besedě, po níž bude následovat simultánka na cca 20 šachovnicích. Všichni se na patrona našeho šachového kroužku velmi těšíme. Robert, stejně jako vloni slíbil, že ten, kdo ho porazí, dostane od něj tu největší čokoládu, která se dá v Krnově sehnat.

Ing. Karel Handlíř
vedoucí šachového kroužku

Archivy