Šury-bury-bury-šury-bim-bam-bum!

Určitě si říkáte, jestli nám nějaký šotek nevlezl do počítače, ale nebojte, to je jenom kouzelné zaříkadlo, které nás provázelo celým divadelním představením. V úterý 26.11.2013 nás navštívilo pražské divadlo Kasprle a zahrálo krásnou pohádku pro děti – „Kašpárkova dobrodružství“.

Určitě si říkáte, jestli nám nějaký šotek nevlezl do počítače, ale nebojte, to je jenom kouzelné zaříkadlo, které nás provázelo celým divadelním představením. V úterý 26.11.2013 nás navštívilo pražské divadlo Kasprle a zahrálo krásnou pohádku pro děti – „Kašpárkova dobrodružství“.

Všechna oddělení ŠD se sešla ve třídě 2.A a velké Kašpárkovo dobrodružství mohlo začít. Kašpárek bojoval se smrtkou, drakem, čertem, velkým obroduchem a zlou čarodějnicí. Děti mu celou dobu pomáhaly – kouzlily a zpívaly. Ve třídě bylo tak veselo. Jen škoda, že to tak rychle skončilo. Vše dobře dopadlo, jako v každé pohádce. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Foto a text: Miluše Košinarová

 

Archivy