Tichá noc s Opilým námořníkem

To jsou další dvě nové skladby, které náš SAH spolu s hosty z Prudniku nacvičil během druhého soustředění v rámci projektu „Hudba bez hranic“. V pondělí se hráči i zpěváci plně soustředili na zopakování starých skladeb, v úterý si repertoár zpestřili dvojjazyčným zpracováním vánoční klasiky „Tichá noc, svatá noc“.

To jsou další dvě nové skladby, které náš SAH spolu s hosty z Prudniku nacvičil během druhého soustředění v rámci projektu „Hudba bez hranic“. V pondělí se hráči i zpěváci plně soustředili na zopakování starých skladeb a odstranění technických problémů, na které jsme přišli při koncertu v KOS Krnov na večírku MŠ Gorkého. V úterý si repertoár zpestřili dvojjazyčným zpracováním vánoční klasiky „Tichá noc, svatá noc“ a především nácvikem úplné novinky, irské lidové písně Drunken sailor (Opilý námořník). Povedlo se obojí.

Nejbližší koncert čeká SAHisty už 6.12. ve Městě Albrechtice. Tam vystoupí bez našich hostů z Polska, ale zato nás podpoří místní pěvecký sbor ze ZŠ. V pátek 20. 12. už nás čeká koncert v SVČ Méďa, kde srdečně zveme rodiče i přátele školy i hudby. Ve 12:00 si můžete poslechnout, co děti na základní škole dovedou, když chtějí.


Martin Kopeček, Jiří Šiffner

Nejnovější příspěvky
Archivy