Christmas party

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční předvánoční show, kterou si pro Vás naši žáci připravili jako zpestření závěru roku. Akce se bude konat v tělocvičně ve čtvrtek 12. prosince od 16:00 hod. Můžete se těšit na muzikálové, pohádkové i humorné scénky ve čtyřech jazycích a také na tradiční hudební vystoupení školních souborů. Vzhledem k nové palubovce tělocvičny si prosím vezměte přezůvky.

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční předvánoční show, kterou si pro Vás naši žáci připravili jako zpestření závěru roku. Akce se bude konat v tělocvičně ve čtvrtek 12. prosince od 16:00 hod. Můžete se těšit na muzikálové, pohádkové i humorné scénky ve čtyřech jazycích a také na tradiční hudební vystoupení školních souborů. Vzhledem k nové palubovce tělocvičny si prosím vezměte přezůvky, v ponožkách by Vám byla zima a v botách nebudete vpuštěni. Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny, kteří přijdou podpořit naše žáky a zpestřit si předvánoční čas.

Jazyková sekce

Následující