Náš úspěch na Okresním kole matematické olympiády

Během prosince bylo uzavřeno školní kolo Matematické olympiády v kategoriích Z5Z9. Ti kteří se s příklady školního kola a jejich záludnostmi úspěšně vypořádali, postoupili na Okresní kolo, které se konalo 22.1. 2014 v SVČ Méďa. Všichni účastníci statečně zápasili s čísly, obrazci, vzorci i logickými úlohami a mezi konkurencí se neztratili.

Během prosince bylo uzavřeno školní kolo Matematické olympiády v kategoriích Z5 a Z9. S příklady školního kola a jejich záludnostmi se úspěšně vypořádali tito žáci:

Kategorie Z5

Kategorie Z9

Anna Stejskalová

Aneta Kořínková

Alena Odstrčilová

Aneta Ščerbová

Natálie Kukelková

Daniela Kocubová

Sofie Sofianidu

Markéta Horáková

Karolína Svrčinová

Vendula Zelenková

Radek Šifanda

Ester Zmrzlíková

Karina Marešová

Dne 22.1. 2014 se v SVČ Méďa Krnov konalo Okresní kolo matematické olympiády. Zde nás reprezentovali již uvedení žáci. Všichni účastníci statečně zápasili s čísly, obrazci, vzorci i logickými úlohami. Mezi konkurencí se neztratili a vybojovali tato umístění.

Velký úspěch zaznamenali zejména naši žáci v kategorii Z5.

Kategorie Z5: 1. místo Anna Stejskalová
                      3. místo Alena Odstrčilová

V kategorii Z9 se nejlépe umístila na 7. místě Aneta Kořínková.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za reprezentaci školy.

Za kabinet matematiky:   P. Nováková