Vyhlášení nabídkového řízení na realizaci dřevěného oplocení

Ředitel školy vyhlašuje nabídkové řízení na výstavbu dřevěného oplocení východní dvorní části základní školy. Plánovaná realizace stavby je v termínu březen – květen 2014. Termín pro předložení cenových nabídek je do 17.2. 2014.

V prostoru východní dvorní části se v průběhu dubna roku 2014 bude realizovat projekt „Venkovní matematicko- technická laboratoř“, který podpořil OPVK 1.1. Vytvoří se zde venkovní učebna s 10 mobilními stanovišti.

Více informací ve výzvě.

Text: Karel Handlíř

Výzva k podání nabídek (pdf.)
Nabídkový formulář (doc.)
Slepý rozpočet (xls.) – výkaz výměr
Situace (pdf.)
Technická zpráva (pdf.) – pozor obsahuje i informace o oplocení dvorních částí západ a jih, které nejsou obsahem řízení