Vybíjená se podařila

Dne 30.1.2014 se na naší škole uskutečnil pololetní turnaj ve vybíjené. Do akce se zapojil celý 2. stupeň, ať už jako soutěžící za třídu nebo jejich fanoušci. Všechny třídy podaly úžasný výkon a prokázala se souhra soutěžících.

Turnaj probíhal celý den v 1. a 2. hodině žáci 6.-7. tříd. A poté 3. a 4. hodinu 8.-9. třídy. 5. hodinu proběhl konečný turnaj o 1. až 4. místo.

Všechny třídy podaly úžasný výkon a prokázala se souhra soutěžících, ale i přesto se na stupni vítězů umístily tyto:

1. místo 7.M

2. místo 8.A

3. místo 6.M

4. místo 9.M

Všem žákům tříd děkujeme za účast a obzvlášť děkujeme našim rozhodčím p.uč. Kamile Koukolové, p.uč. Martinu Kopečkovi a p.uč. Ladě Kratochvílové.

text a foto: žáci šk. parlamentu