Přebor školy ve stolním tenise

Turnaj o přeborníka školy ve stolním tenise 2014 proběhne letos opět ve dvou kategoriích. Každá kategorie bude mít svůj hrací den. Mladší žáci a žákyně (kategorie A: 3.-5. třídy) budou hrát svůj turnaj ve středu 26. února od 15:00 hod. Starší žáci a žákyně (kategorie B – 6.-9. třídy) odehrají své zápasy ve středu 5. března od 15:00 hod. Oba turnaje proběhnou v hale a je pořeba se na ně přihlásit.

Turnaj o přeborníka školy ve stolním tenise 2014 proběhne letos opět ve dvou kategoriích. Každá kategorie bude mít svůj hrací den. Mladší žáci a žákyně (3.-5. třídy) budou hrát svůj turnaj ve středu 26. února od 15:00 hod. Starší žáci a žákyně (6.-9. třídy) odehrají své zápasy ve středu 5. března od 15:00 hod. Oba turnaje proběhnou v hale a je pořeba se na ně přihlásit osobně u správce haly Ing. Zdeňka Welny, nebo na e-mailu [email protected].

Pozvánka na turnaj ve stolním tenise Kategorie A (3.-5. třídy)

Pozvánka na turnaj ve stolním tenise Kategorie B (6.-9. třídy)