Vybíjená dívek

Dne 18.3. se dívky pátých tříd zúčastnily okrskového kola ve vybíjené, které proběhlo na základní škole Žižkova. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol. Kromě pořádající a naší školy zde měla své zástupce také škola z Břidličné, Rýmařova, 1. ZŠ a 2. ZŠ Krnov. V těžké konkurenci naše děvčata nakonec vybojovala 5. místo.

Dne 18.3. se dívky pátých tříd zúčastnily okrskového kola ve vybíjené, které proběhlo na základní škole Žižkova. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol. Kromě pořádající a naší školy zde měla své zástupce také škola z Břidličné, Rýmařova, 1. ZŠ a 2. ZŠ Krnov. V těžké konkurenci naše děvčata nakonec vybojovala 5. místo. Od třetího místa nás dělily jen dvě vybité hráčky. I tak ale musíme naše děvčata pochválit. Ostudu nám rozhodně neudělala.

Text a foto: Martin Klečka

Následující

Archivy