Okresní pohár konečně dobyt

Po dvou letech neúspěchů se konečně podařilo našim volejbalistům zvítězit v okresním turnaji ZŠ. V úterý 29. 4. kluci vyrazili na ZŠ Žižkova, aby se zde utkali celkově v X utkáních. Začali klasicky v malé tělocvičně a teprve ve finále se přesunuli do velké.

Po dvou letech neúspěchů se konečně podařilo našim volejbalistům zvítězit v okresním turnaji ZŠ. V úterý 29. 4. kluci vyrazili na ZŠ Žižkova, aby se zde utkali celkově v X utkáních. Začali klasicky v malé tělocvičně a teprve ve finále se přesunuli do velké.

Během celého turnaje kluci neprohráli jediný set a jasnou převahu udrželi i ve finále proti místním hráčům. Za nesouhlasného pokřiku domácích fanoušků zcela bezpečně vyhrálizískali pohár, na který si nesáhly tři předchozí sestavy, i když byly úspěšnější v krajském přeboru a v Poháru ČR.
Všem účastníkům gratuluji k výkonům i k úspěchu a přeji hodně zdaru v příštích zápasech.

Text a foto: Martin Kopeček

Archivy