Šachový kroužek je tu pro Vás!

Šachový kroužek zahajuje svoji činnost ve čtvrtek 18. září 2014. Noví zájemci se mohou přihlásit mezi 13:30 – 14:30 hod. ve třídě 6.B. Zvláště rádi pak přivítáme zájemce z řad prvňáčků.

Šachový kroužek zahajuje svoji činnost ve čtvrtek 18. září 2014. Noví zájemci se mohou přihlásit mezi 13:30 – 14:30 hod. ve třídě 6.B. Zvláště rádi přivítáme zájemce z řad prvňáčků.

Do konce roku nás čeká celá řada turnajů. Již 27. září se uskuteční Velká cena Města Albrechtic mládeže v šachu a následně 18. října Velká cena Krnova atd. S bohatým šachovým programem budete seznámení na prvním setkání. S rodiči plánujeme schůzku na 25. září, kde kromě koncepce šachového oddílu, seznámíme i s možností účastí na letních šachových táborech.

Vedoucí šachového kroužku: Ing. K. Handlíř

Archivy