Rada Kraje ocenila naši školu za činnost v oblasti prevence

V pondělí 6. října 2014 přebrala preventistka školy Mgr. Jitka Klimenková za doprovodu ředitele školy z rukou náměstkyně hejtmana Mgr. Věry Pálkové a vedoucího školského odboru MSK PaedDr. Libora Lenča ocenění rady kraje za činnost školy v oblasti prevence rizikového chování.

V pondělí 6. října 2014 přebrala preventistka školy Mgr. Jitka Klimenková za doprovodu ředitele školy z rukou náměstkyně hejtmana Mgr. Věry Pálkové a vedoucího školského odboru MSK PaedDr. Libora Lenča ocenění rady kraje za činnost školy v oblasti prevence rizikového chování.

Ocenění jsou tradičně udělována při zahájení Krajské konference rizikového chování. Letos proběhl v Malenovicích již VII. ročník této konference a dvoudenní program byl opravdu nabitý. Škola byla oceněna za svůj program „Spolu to zvládneme“, kterým se již šest let snažíme pracovat s třídními kolektivy a dále za vzdělávací akce určené žákům a zákonným zástupcům. V neposlední řadě také za projektovou aktivitu při získávání finančních prostředků na preventivní programy.

Na preventivních programech se podílí vedle koordinátora prevence, také školní psycholožka Jana Hložánková, metodici aktivit Hana Tabachová, Eva Nevídalová, Lukáš Křehlík a většina třídních učitelů. Při realizaci pomáhají také správní zaměstnanci. Všem kolegům děkuji.

foto: R. Fryč, text: K. Handlíř

Archivy