Se“ Sluníčkem“ do pohádky

Pro prvňáčky i jejich rodiče je začátek nového školního roku velikou neznámou. Setkávají se s novým prostředím, lidmi a poznávají nové kamarády. Občas ukápla i malá slzička. Proto návštěva maňáskového divadla „Sluníčko“ byla velkým rozptýlením pro malé i větší děti. První společné akce ŠD se zúčastnilo téměř sto pozorných diváků z řad těch nejmenších. Už z názvu Sluníčko je zřejmé, že cílem je na dětské tváři vykouzlit alespoň malý úsměv, což se určitě podařilo. Děti nejenže shlédly velmi pěkné pohádky, ale zazpívaly si společně spoustu pěkných písniček. Maňáskové divadlo se svými pohádkami se stalo již tradicí, na kterou se malí diváci vždy velmi těší. Známé pohádky jako „ Máša a medvěd, Budka v poli“ a jiné, jsou pro děti v podání barevných plyšových postaviček vždy nezapomenutelným zážitkem. Všem se představení moc líbilo a budeme se těšit na nové pohádky v příštím roce.

text a foto: Blanka Šrubařová