Chemická olympiáda pro školní rok 2014/2015

Jako každý rok, tak i letos, byla vypsána chemická olympiáda. Tato olympiáda je sestavována pro žáky 9. tříd. Školní kolo pro základní školy se skládá ze tří částí. Domácí práce, laboratorní práce a školní test. Není to olympiáda jednoduchá, ale zato je velmi zajímavá.

Jako každý rok, tak i letos, byla vypsána chemická olympiáda. Tato olympiáda je sestavována pro žáky 9. tříd. Školní kolo pro základní školy se skládá ze tří částí. Domácí práce, laboratorní práce a školní test. Není to olympiáda jednoduchá, ale zato je velmi zajímavá.

Věřím, že se mezi vámi najdou dobrodruzi, které chemie baví a budou si chtít tuto olympiádu vyzkoušet. Všechny zájemce i zvědavce bych chtěla pozvat na informační schůzku, kde vám sdělím zadání a podrobnější informace. Schůzka se bude konat v pondělí 20.10.2014 v 15.00 hod v učebně chemie.

Těší se na vás  Irena Štěpánková

Archivy