Parlamenťáci hlásí: “JSME TÝM !”

Ve čtvrtek 9. 10. (6:50) se náš žákovský parlament sešel u nádraží, odkud jsme pak vyjeli vlakem do Bruntálu. Tam nás a taky bruntálský parlament vyzvedl autobus, se kterým jsme jeli do Malé Morávky. Společně jsme se ubytovali v pěkné chatě a v devět hodin se nás ujal profesor Dušan s připraveným programem pro stmelení kolektivu a spolupráci.

Od odpoledních hodin už se nám věnovali naši a bruntálští učitelé. Byl to vyčerpávající den a jeho program skončil až v jedenáct hodin, taky kvůli noční hře a táboráku. Po probuzení a vyklizení pokojů nás čekala rozcvička, snídaně a další zábavné aktivity, mimo jiné  jsme odprezentovali naši úžasnou školu, ztvárněnou listím, šiškami a zkrátka přírodninami.

Následoval přesun do Bruntálu, kde nás uvítali ve své škole. Tam jsme si také dali oběd, provedli nás školou (byla o dost větší než naše) a v našich posledních společných chvílích vzniklo heslo ,,Zpevni čelo!”- oba parlamenty totiž musely projít ,,pavoučí sítí”.

Všem se prožitkový kurz moc líbil a určitě se teď budeme snažit fungovat jako skvělý tým.

text:  Ivana Holubová 9.M, foto: J.Šiffner