Matematika jinak – přijďte se podívat

Vážení rodiče, absolventi, žáci a široká veřejnosti, ve čtvrtek 6. listopadu v době od 15:00 do 17:00 hodin proběhne na naší škole slavnostní otevření venkovní matematické učebny a ukázky výuky matematiky podle pana profesora Hejného. V rámci tohoto odpoledne si budete moci vyzkoušet práci ve venkovní učebně a také se aktivně zapojit do hodin matematiky.

Vážení rodiče, absolventi, žáci a široká veřejnosti,  ve čtvrtek 6. listopadu v době od 15:00 do 17:00 hodin proběhne na naší škole slavnostní otevření venkovní matematické učebny a ukázky výuky matematiky podle pana profesora Hejného. V rámci tohoto odpoledne si budete moci vyzkoušet práci ve venkovní učebně a také se aktivně zapojit do hodin matematiky.

Program:
15:00 Slavnostní zahájení a otevření venkovní učebny.
15:15 – 17:00 Možnost vyzkoušení si práce ve venkovní učebně.
15:30 – 16:15 1. blok ukázkové výuky v prostředích podle pana profesora Hejného
16:15 – 17:00 2. blok ukázkové výuky v prostředích podle pana profesora Hejného

Přijďte mezi nás, srdečně Vás všechny zveme.

Vedení školy a celý pedagogický sbor.


Archivy