Jazykové zkoušky s certifikátem

Součástí prezentací středních škol bude i nabídka přípravných kurzů na mezinárodní jazykové zkoušky z jazyka anglického (Cambridge English) a z jazyka německého (Goethe Institut). Tyto zkoušky rozvíjí praktické jazykové znalosti, povzbuzují děti k dalšímu studiu a certifikáty z těchto zkoušek jsou uznávány na středních a vysokých školách a u řady zaměstnavatelů.

Součástí prezentací středních škol bude i nabídka přípravných kurzů na mezinárodní jazykové zkoušky jazyka anglického (Cambridge English) a jazyka německého (Goethe Institut). Tyto zkoušky rozvíjí praktické jazykové znalosti, povzbuzují děti k dalšímu studiu a certifikáty z těchto zkoušek jsou uznávány na středních a vysokých školách a u řady zaměstnavatelů. V přízemí pavilonu A bude umístěn prezentační stolek. Od 17:00 proběhne v počítačové učebně na pavilonu A seminář s podrobnějšími informacemi a prostorem pro Vaše dotazy. Jste srdečně zváni.

text: L. Křehlík