Naplníme prasátko

Naplníme prasátko – náš vánoční bazar podle vzoru Pražského vánočního bazaru slavných osobností. Zveme Vás všechny na naši  školní akci, kterou pořádá žákovský parlament.Můžete si tu na poslední chvíli dokoupit drobnosti pro radost na Vánoce, ale také nám něco věnovat.

Naplníme prasátko – náš vánoční bazar podle vzoru Pražského vánočního bazaru slavných osobností. Zveme Vás všechny na naši  školní akci, kterou pořádá žákovský parlament. Můžete si tu na poslední chvíli dokoupit drobnosti pro radost na Vánoce, ale také nám něco věnovat. Od 1.12. až do 16.12. 2014 budeme vybírat vždy před vyučováním od 7:45 do 7:55 a pak o každé velké přestávce vedle bufetu nepoužité dárkové předměty od Vás. Předměty  budeme prodávat právě 16. 12. u příležitosti Vánoční akademie (besídky). Výtěžek bude použit jako příspěvek na čipový systém k  otevírání školy (jde o systém, který usnadňuje bezproblémový vstup žáka do školní budovy. Funguje na základě čipů – každý žák má svůj vlastní a tím se před vchodem do školy “ohlásí” načež mu bude přístup povolen). Tato akce je určena pro všechny žáky 1. i 2. stupně naší školy, jejich rodiče i naše učitele. Neprodané věci budou vráceny jejich majitelům. Všem moc děkujeme za přečtení a doufáme, že nás v této akci podpoříte!

text: Ivana Holubová,9.M