II. ročníku šachového turnaje dvojic se zůčastnilo 16 párů

V sobotu 6.12. 2014 proběhl na naší škole II. ročník šachového turnaje dvojic, tentokráte podpořeného Mikroregionem Krnovsko. Do soutěže se přihlásilo celkem 16 párů, které tvořili převážně žáci základních škol a jejich tatínkové nebo dědečkové. Hrálo se na 5 kol a vítězství, spolu s putovním pohárem si vybojovala dvojice Janis Raptis s dědečkem (M. Albrechtice). Na druhém místě skončil Tomáš Grček s dědečkem (Osoblaha). Třetí příčku pak obsadila domácí dvojice Martin Kolomazník s dědečkem (Krnov). Ostatní výsledky zde.

V příjemné atmosféře, se spoustou sladkých odměn a “vitamínových” balíčků byl odehrán poslední turnaj roku 2014. Za šachový oddíl  a kroužek při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí Vám přejeme klidný advent a spokojené Vánoční svátky. V roce 2015 pak znovu nashledanou u černobílého pole s šachovými figurkami.

foto: P. Čech, text: K. Handlíř