Třídou 1.C se prohnali čerti

V pátek 5.12. si prvňáčci ze třídy p. uč. J. Zdráhalové užili opravdu čertovské dopoledne. Už ráno se děti sešly v maskách čertůčertic a hned při vstupu do třídy dostaly vstupenku do Čertí školy, aby se naučily, jak udělat pekelný obličej, jak být pořád umouněný nebo jak nalákat zlobivce do pekla.

pátek 5.12. si prvňáčci ze třídy p. uč. J. Zdráhalové užili opravdu čertovské dopoledne. Už ráno se děti sešly v maskách čertů a čertic a hned při vstupu do třídy dostaly vstupenku do Čertí školy, aby se naučily, jak udělat pekelný obličej, jak být pořád umouněný nebo jak nalákat zlobivce do pekla.

Celé vyučování provázely nejen čertovské úkoly, ale i hry a soutěže, za které čertíci dostaly vždy po pekelném dukátu. Na závěr proběhla i čertí diskotéka, při níž si děti čertovsky zařádily.

Moc děkujeme mamince čertíka Péti, jež nás obdarovala plnou taškou perníků.

text a foto tř. uč. J. Zdráhalová