SAH koncertoval pro první stupeň a školku

V pondělí 8. 12. 2014 proběhl první z adventních koncertů, které čekají SAH a kapelu do konce roku 2014. Koncert byl zaměřen výchovně na žáky prvního stupně ZŠ Janáčkovo náměstí a také na děti z MŠ Gorkého. 

V pondělí 8. 12. 2014 proběhl první z adventních koncertů, které čekají SAH a kapelu do konce roku 2014. Koncert byl zaměřen výchovně na žáky prvního stupně ZŠ Janáčkovo náměstí a také na děti z MŠ Gorkého. 

SAH vystoupil s několika novinkami, které hudebníci secvičili během podzimních soustředění. K těmto novinkám přidali SAHisté i několik osvědčených skladeb ze svého nyní již širokého repertoáru.
Učitelé a děti neskrývali své nadšení a spontánním potleskem doprovázely nejen irské skladby.
Celý koncert zakončil krátký výstup zkušené kapely ROCK2DAY, kde se mladí rockeři blýskli svými rockovými songy.
Další koncert čeká SAH 16. 12. 2014 na Vánoční akademii ZŠ Janáčkovo náměstí a vrcholem sezóny 2014 je samostatný koncert SAHu v Koncertní síni sv.Ducha v Krnově 18.12.2014 v 18:00,kam jsou všichni příznivci krásné hudby a umění srdečně zváni.

Za SAH umělečtí vedoucí Martin Kopeček a Jiří Šiffner

Text: Martin Kopeček, Jiří Šiffner
Foto: Eva Nevídalová

Archivy