Peklo v 1.A

Dne 5.12.2014 jsme si z naší třídy 1.A udělali menší peklo. Do školy ráno přicházeli malí čertíci. Místo paní učitelky na ně čekala u třídy 1.A čertice, která rozdávala čertíkům vstupenky do ČERTÍ ŠKOLY. A učení? To samozřejmě bylo čertovské!!!

Dne 5.12.2014 jsme si z naší třídy 1.A udělali menší peklo. Do školy ráno přicházeli malí čertíci. Místo paní učitelky na ně čekala u třídy 1.A čertice, která rozdávala čertíkům vstupenky do ČERTÍ ŠKOLY. A učení? To samozřejmě bylo čertovské!!! Četli jsme slova z kotlů, psali co vše má čert, malovali a počítali čertíky. Do třídy za námi dokonce přišla návštěva z NEBESPEKLA. Návštěva z PEKLA přečetla z Knihy hříchů hříšníky. Ti museli návštěvě slíbil, že už budou hodní. Návštěva z NEBES rozdala všem čertíkům nadílku. V závěru čertovského dne jsme si zazpívali písničky o čertech a dokončili práci v naši speciální čertovské učebnici. Všem čertům i čerticím se v Čertí škole moc líbilo.

text a foto: Jana Hlaváčková

Archivy