Žákovský parlament naděluje

V prosinci jsme vyhlásili soutěž „ O nejkrásnější třídní vánoční stromeček“. Když jsme chodili po třídách a vánoční stromečky hodnotili, pochopili jsme, že jen stromeček netvoří vánoční atmosféru. Přidali jsme proto kategorii „Nejkrásnější vánoční třída“.

V prosinci jsme vyhlásili soutěž „ O nejkrásnější třídní vánoční stromeček“. Když jsme chodili po třídách a vánoční stromečky hodnotili, pochopili jsme, že jen stromeček netvoří vánoční atmosféru. Přidali jsme proto kategorii „Nejkrásnější vánoční třída“. Také celkový dojem třídy napovídá, kolik a jakou práci si s tím třída dala. Bereme také v úvahu, že se třídy neobejdou bez rady a pomoci třídního učitele.

Kolik hlav tolik názorů. Nebylo zrovna jednoduché vybrat a ohodnotit „správně“. Naše poznámky se okamžitě proměnily ve velkou diskusi. A tak vzniklo toto ohodnocení:
Kategorie: „ Nejkrásnější vánoční třída“- tuto ocenění získaly třídy:
1.B, 4.A a 5.B
Kategorie: „Nejkrásnější vánoční stromeček podle dávných tradic“ – toto ocenění získaly třídy:
3.C a 4.B
Ceny budou předány poslední pateční den před vánočními prázdninami, aby si soutěž zachovala tu pravou sváteční atmosféru.
Zajímali jsme se také, jak ve třídách výzdoba vznikala. Kdybychom hodnotili jako další kategorii, jak výzdoba vznikala, jistě by vyhráli za vzornou spolupráci ve třídě žáci 4.B. Rozhodně si zaslouží alespoň pochvalu.

Gratulujeme! Děkujeme za spolupráci! Přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2015!

Malí parlamenťáci a Bokischová L.