Vyhlášení výsledků „Velké Vánoční Výzvy“

Ve dnech 8.12. až 12.12. uspořádala třída 8.M soutěž “Velká Vánoční Výzva“. Žáci mohli za třídu, ve skupince nebo jednotlivě napsat příběh, jehož slova měla začínat pouze na písmeno V. Dostalo se k nám asi 15 příběhů a nejlepší z nich vyhrály sladkou odměnu.

Umístění v 1. kategorii – 6.-7. třídy:

1. místo Kryštof Horáček 7.M
2. místo Barbora Chytilová, Julie Boková, Andrea Míčková 7.M
3. místo Anna Stejskalová 6.M, Aleš Holub 6.B

Umístění ve 2. kategorii – 8.-9. třídy:

1. místo Adéla Ptášníková, Kristýna Hlobilová 9.B
2. místo 9.M
3. místo Klára Sidopulosová, Tereza Janíčková 8.A

Nejvyššího počtu slov dosáhly příběhy Adély Ptášníkové a Kristýny Hlobilové z 9.B (307 slov) a Anny Stejskalové z 6.M (123 slov)

Všechny příběhy jsme vystavily do vestibulu školy, kde si je můžete přečíst. Žákům, kteří se zúčastnili děkujeme.

Text a foto: Eliška Jursová, Sára Vysloužilová 8.M